Acer PD163Qbmiuux PD3 Series 15,6"/IPS/2x1920x1080/16:9/8ms/250/100m:1/1xHDMI/2xUSB Type-C/1xDP/Black | Acer
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 780.00 mm |
| Gross height (mm) | 398.00 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Net weight | 1.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Acer |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: acer pd163qbmiuux pd3 series 15, 6, umzp3ee008, acer, monitorid

